Nr katalogowy: 7

Gabriel GRIFFON (1866-1938)

Nr katalogowy: 7

Bachanalia, ok. 1920

olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: G. Griffon.
Cena wywoławcza 4 000 zł