Nr katalogowy: 6

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 6

Motyw architektoniczny, 1932

olej, płótno; 64 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1932 / Kasper Pochwalski.
Cena wywoławcza 4 000 zł