Nr katalogowy: 340

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 340

Boris Carloff z bratem

akwaforta, akwatinta, papier; 70 x 53 cm (wymiar odbitki);
78,3 x 53,5 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: KACPER BOŻEK X/XXI
(ołówkiem); t...
Cena wywoławcza 1 000 zł