DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 339



Kacper BOŻEK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 339

Zaduszki

akwaforta, akwatinta, papier; 37,5 x 49,5 cm (wymiar odbitki); 53,5 x 78,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK III/XXI (ołówkiem); ...
Zobacz pełne informacje
Cena wywoławcza 1 000 zł