Nr katalogowy: 335

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 335

Podwójna gra, 1972

litografia barwna, papier; 50 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. g.: Lebenstein (ołówkiem), l. g.: 84/100 (ołówkiem).
Cena wywoławcza 1 400 zł