Nr katalogowy: 334

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 334

Bez tytułu - 1210

akwarela, papier; 30 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda (ołówkiem) oraz [gmerk artysty] (słabo czytelne);
nume...
Cena wywoławcza 1 100 zł