Nr katalogowy: 327

Jerzy ZABŁOCKI (1927-1973)

Nr katalogowy: 327

Motyw miejski

olej, płótno; 58 x 76 cm;
sygn. p. d.: ZABŁOCKI;
Cena wywoławcza 1 600 zł