Nr katalogowy: 326

Stanisław Marek DROZD (1906-1971)

Nr katalogowy: 326

Bez tytułu

olej, płyta; 37 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: DROZD;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł