Nr katalogowy: 326

Stanisław Marek DROZD (1906-1971)

Nr katalogowy: 326

Bez tytułu

olej, płyta; 37 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: DROZD;
opisany na odwrocie: DROZD / TEL: 21491 (…).
Cena wywoławcza 4 000 zł