Nr katalogowy: 321

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 321

Za Żelazną Bramą, 2008/2009

akryl, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2009 / E. DWURNIK ;
Cena wywoławcza 19 000 zł