Nr katalogowy: 319

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 319

Bez tytułu

olej, płótno; 70 x 51 cm.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
Cena wywoławcza 8 000 zł