Nr katalogowy: 317

Jacek MALICKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 317

Dwa kwadraty (dwoje), 1984

olej, płótno; 59,5 x 59,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: DWA KWADRATY / [DWOJE]/ J.MALICKI / 1984
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 900 zł