Nr katalogowy: 316

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 316

Bez tytułu, 2002

akwarela, karton; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 02 (długopisem).
Cena wywoławcza 16 000 zł