Nr katalogowy: 315

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 315

Bez tytułu, 2001 r.

olej, papier; 30 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC 2001.
Cena wywoławcza 2 600 zł