Nr katalogowy: 307

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 307

Pejzaż z okna, 1975

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS 75.

Cena wywoławcza 25 000 zł