249
Święty Jan drewno polichromowane (częściowo wtórnie); wys. 57 cm, szer. 19 cm;
Europa Środkowa, XV/XVI w.?
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

250
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe (pierwotnie polichromowane i złocone?), 73 x 36 x 17 cm;
Śląsk, ok. 1500 r. (ubytki prawej dłoni Chrystusa)
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

301
Flaming brąz patynowany, kamień, wys. 163 cm; szer. 30 cm;
sygn. na podstawie: BCHROMY
estymacja: 33 000 - 44 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

302
Flaming brąz patynowany, kamień, wys. 165 cm; szer. 33 cm;
sygn. na podstawie: BCHROMY
estymacja: 33 000 - 44 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

303
Paw brąz patynowany, 165 x 160 cm;
sygn. na tyle ogona, u dołu: BCHROMY
estymacja: 75 000 - 90 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

304
Konik morski brąz patynowany, 56 x 30 cm;
sygn. na podstawie od spodu: BCHROMY
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 8 600 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

305
Ptak mazurski brąz patynowany, 57 x 20 cm;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

306
Mrówka brąz patynowany, kamień, 40 x 16 cm;
sygn. na brzuszku od spodu: BCHROMY
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

307
Ryba brąz patynowany, 43 x 50 cm;
sygn. z tyłu w dolnej partii rzeźby: BCHROMY
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

308
Basista z cyklu Kapela brąz patynowany, 57 x 22 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

309
Akordeonista z cyklu Kapela brąz patynowany, 55 x 20 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

310
Perseusz, 1988 brąz patynowany, kamienna podstawa, 48,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.; MITORAJ, z tyłu wybita seria oraz numer: "HC / A 619/1000"
estymacja: 35 000 - 46 000 zł

Marian KONIECZNY (1930-2017)

311
Wenus, 1991 brąz patynowany, wys. całkowita 66 cm; podstawa 15 x15,5 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: MKonieczny'91 oraz numer odlewu 1/8
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Mariusz DYDO (ur. 1979)

312
Syn - z cyklu Fantomy ceramika szkliwiona, złocenie 24 K złotem; wys. 85 cm; wys. ze stelażem 119 cm.
Polska, Kraków, 2 dekada XXI w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Stanisław HORNO-POPŁAWSKI (1902-1997)

313
Prometeusz brąz patynowany; wys. 46,6 cm, szer. 18,5 cm, głęb. 27 cm.
Polska, 4 ćw. XX w.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł

Aleksander ŚLIWA (ur. 1948) Barbara ZAMBRZYCKA-ŚLIWA (ur. 1950)

314
Z cyklu Macierzyństwo brąz, kamień; wys. całk. 45 cm; wys. brązu: 12 cm;
sygn. z tyłu: SLIWA
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

315
Z cyklu: Figury, 1988-1993? brąz; 179 x 102 x 52 cm.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł