Nr katalogowy: 234

Eugene MARIOTON (1857-1933)

Nr katalogowy: 234

Kobieta grająca na podwójnym aulosie

brąz, odlew cyzelowany, patynowany; wys. 100 cm, szer. 40 cm, głęb. 46,5 cm.
sygn.: Eug Marioton
Francja, XIX/XX w.
Cokół ...