Nr katalogowy: 225

Eugene-Louis LEQUESNE (1815-1887)

Nr katalogowy: 225

Tańczący Faun

brąz patynowany; wys. 111 cm, szer. 61 cm, głęb. 38 cm.
sygn. na podstawie: E.Lequesne.
Francja, Paryż, 1852, odlew XIX/XX w.
Fi...