Nr katalogowy: 222

Charles Georges FERVILLE - SUAN (1847-1925)

Nr katalogowy: 222

Amor i Psyche

brąz, odlew patynowany i częściowo złocony; czerwony marmur;
wys. 65,5 cm, szer. 34,5 cm, głęb. 26 cm. Francja, XIX/XX w.
Grupa rzeźbiars...
Cena oferowana 18 000 zł