Nr katalogowy: 1304

JULIUSZ JONIAK (UR. 1925)

Nr katalogowy: 1304

Morze w Gollioure, 1996

olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. p. d.: JONIAK 96., na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / " MORZE W GOLLIOURE" / 65 x 81 / 1996
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł