Nr katalogowy: 332

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

Nr katalogowy: 332

Akt, 2004

akryl, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrociu: J. MARKUNAS 2004.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł