Nr katalogowy: 331

Lech KUNKA (1920-1978)

Nr katalogowy: 331
Akt tyłem, 1946
olej, płótno; 71 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Kunka 46.;
na odwrociu, na płótnie numer inwentarzowy.
Cena sprzedaży 14 000 zł