Nr katalogowy: 327

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

Nr katalogowy: 327
Sztubak, 1977
olej, płótno; 87 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 11 IV 77.