Nr katalogowy: 325

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 325
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie
Cena oferowana 6 500 zł