Nr katalogowy: 323

Marek SAPETTO (1939-2019)

Nr katalogowy: 323
Śpiewanie, 1990

akryl, płótno; 65 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sapetto 1990;

Cena oferowana 4 500 zł