DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 322



Władysław HASIOR (1928-1999)

Nr katalogowy: 322
Pamięci Rabina - Dyptyk
olej, deska; 36 x 28 x 5 cm (wymiar zamkniętej kompozycji), 36 x 57 cm (otwarty dyptyk);
sygn. ryta p. d. na każdej z części: WŁ HASIOR oraz H...
Zobacz pełne informacje