Nr katalogowy: 322

Władysław HASIOR (1928-1999)

Nr katalogowy: 322

Pamięci Rabina - Dyptyk

olej, deska; 36 x 28 x 5 cm (wymiar zamkniętej kompozycji), 36 x 57 cm (otwarty dyptyk);
sygn. ryta p. d. na każdej z części: WŁ HASIOR oraz HASIOR 53 (?);
estymacja: 32 000 - 46 000 zł