Nr katalogowy: 320

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 320
Chłopcy na kocyku, 1990
olej, płótno; 45 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZbMaciejewski 6 II 1990;
na odwrociu podpis autorski: Zbysław Marek / Maciejewski.
Cena oferowana 9 500 zł