Nr katalogowy: 306

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 306
Kompozycja, 1949
akwarela, piórko, tusz, tusz lawowany, papier naklejony na karton;
38,5 x 24,5 cm (wymiar arkusza z kompozycją);
sygn. i dat. p. d.: J Tc...
Cena oferowana 15 000 zł