Nr katalogowy: 305

Alfred LENICA (1899-1977)

Nr katalogowy: 305
Leśne serpentyny, 1963

olej, płótno; 89 x 146 cm;
sygn. p. d.: Lenica;

Cena oferowana 68 000 zł