Nr katalogowy: 304

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 304
Pejzaż 55/68, 1968

olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 68;

Cena oferowana 39 000 zł