Nr katalogowy: 301

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 301
Zielony pejzaż, 1985

olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrociu: Jerzy Nowosielski 1985;

Cena oferowana 90 000 zł