Nr katalogowy: 301

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 301

Zielony pejzaż, 1985

olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrociu: Jerzy Nowosielski 1985;
Pochodzenie: własność prywatna, dar od artysty.
estymacja: 100 000 - 130 000 zł
Cena oferowana 90 000 zł