Nr katalogowy: 711

Franciszek PIĄTKOWSKI ? (czynny: 1829-1870)

Nr katalogowy: 711

Solniczka łódkowata

srebro próby 12, częściowo złocone cechowane, waga 61 g.;
Kraków, lata 40. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 600 zł