Nr katalogowy: 1208

Nr katalogowy: 1208

Madonna z Dzieciątkiem

drewno polichromowane, złocone; wys. 72,5 cm, szer. 21,5 cm;
Europa Środkowa, Czechy? Węgry?; XV/XVI w. (kopia XIX w.).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł