Nr katalogowy: 1044

Romolo PERGOLA (1890-1960)

Nr katalogowy: 1044

Riwiera Liguryjska

olej, płótno; 40 x 80 cm;
sygn. l. d.: Pergola.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł