Nr katalogowy: 1042

Karl MOHR (1902-?)

Nr katalogowy: 1042

Polowanie par force

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: K. Mohr.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 400 zł