Nr katalogowy: 1038

Isis KISCHKA (1908-1973)

Nr katalogowy: 1038

Dalie na zielonym tle, 1961

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł