Nr katalogowy: 1034

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 1034

Kwitnąca łąka

olej, tektura fakturowana; 25,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HENRYK UZIEMBŁO.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł