Nr katalogowy: 1033

Felix FRANIĆ (1871-1937)

Nr katalogowy: 1033

Strzelec konny, 1893

olej, tektura fakturowana; 18,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Franić Felix / 1893.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł