Nr katalogowy: 1031

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 1031

Motyw ze śródziemnomorskiego miasteczka

olej, tektura; 34 x 50 cm;
sygn. p. d.: E Dzierżencki.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł