Nr katalogowy: 1030

Romana LIPEŻ (1917-2003)

Nr katalogowy: 1030

Drzewa, 1940

olej, tektura; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LIPEŻ ROMANA 1940.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł