Nr katalogowy: 1029

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1029

Na łodzi, lata 30. XX w.

olej, płótno naklejone na sklejkę; 46,5 x 57 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł