Nr katalogowy: 1025

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 1025

Słoneczniki w wazonie

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA /-ACEDAŃSKA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł