Nr katalogowy: 1023

Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)

Nr katalogowy: 1023

Pelargonie w doniczce

olej, płótno; 55 x 52 cm;
sygn. l. d.: ST. RACZYŃSKI.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł