Nr katalogowy: 1019

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 1019

Wóz z końmi

olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł