Nr katalogowy: 1018

Stanisław DYBOWSKI (1895-1956)

Nr katalogowy: 1018

Na pastwisku - Pejzaż z kobietą pasącą krowy

olej, płótno naklejone na tekturę;
37 x 61 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł