Nr katalogowy: 1017

WYSZKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1017

Hel, 1936

olej, płótno; 34 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wyszkowski 1936 HEL.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 800 zł