Nr katalogowy: 1012

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 1012

Pałac w Wilanowie

akwarela, papier; 32 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Chmieliński.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł