Nr katalogowy: 45

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 45
Pobudka, 1904
akwarela, papier; 48 x 36 cm (w świetle oprawy, owal);
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrzewski / 1904;