Nr katalogowy: 43

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

Nr katalogowy: 43
Wianuszek
olej, tektura; 52,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Cieczk.
Obraz przed konserwacją.