Nr katalogowy: 43

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

Nr katalogowy: 43

Wianuszek

olej, tektura; 52,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Cieczk.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł