Nr katalogowy: 42

Ludwik STASIAK (1858-1924)

Nr katalogowy: 42

Nadzieja

olej, płótno; 81,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Stasiak;
estymacja: 8 500 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł