Nr katalogowy: 42

Ludwik STASIAK (1858-1924)

Nr katalogowy: 42
Nadzieja
olej, płótno; 81,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Stasiak;
Obraz po konserwacji.
Cena sprzedaży 10 000 zł