Nr katalogowy: 41

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 41
Martwa natura z różami i figurką porcelanową
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 67 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Teod Grott.